Regulamin

Sklep internetowy „GANJAMAFIALABEL”, nazywany dalej „GANJAMAFIALABEL”, działający pod adresem: GANJAMAFIALABEL.COM
Prowadzony przez: 

Marcin Gutkowski – Kalifornia Promotions
Chorzowska 109 a
40-101 Katowice
NIP 6792820695

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA / DZIAŁ DETALICZNY – detal@ganjamafialabel.com

 1. „INFINITY” prowadzi sprzedaż detaliczną produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
 3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
  – w przypadku płatności „za pobraniem” – do 5 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
  – w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – do 5 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.
 5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy – 3 dni robocze.
 6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
 7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
 9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
  – przy odbiorze: należność pobiera kurier,
  – przelewem bankowym na konto sklepu.
  – przelewy elektroniczne Blue Media.
 11. JEŻELI DO 10 DNI OD DATY ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA NIE ZAKSIĘGUJEMY WPŁATY NA KONTO, ZAMÓWIENIE ZOSTAJE ANULOWANE.
 12. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Koszt dostawy:
  15,0 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)
  20,00 zł – w przypadku płatności „za pobraniem”

  a) BARDZO WAŻNE. Prosimy otworzyć paczkę w celu sprawdzenia, czy zamówienie jest kompletne, w obecności kuriera. W innym przypadku reklamacje nie będą uwzględniane. Należy sporządzić protokół reklamacyjny.

  b) Istnieje możliwość wysyłki towaru na terenie Europy, koszt wysyłki jest obliczany indywidualnie, w zależności od wagi zamówionego towaru.

  WYSYŁKA POZA GRANICE POLSKI MOŻLIWA TYLKO PRZY PŁATNOŚCI (PRZEDPŁATA NA KONTO).
  Cennik przesyłek zagranicznych:
  Wielka Brytania, Holandia, Niemcy – 90 zł, Irlandia Północna – 90 zł, Irlandia oraz Dania – 90 zł, Szwecja – 90 zł
 13. Odbiór osobisty towaru tylko po uprzednim umówieniu się z Obsługą GMS.
 14. PŁATNOŚCI – Wszelkie płatności należy dokonywać na konto: 10 1050 1272 1000 0022 9463 7547 Marcin Gutkowski – Kalifornia Promotions Chorzowska 109 a 40-101 Katowice

  a) Przedpłata na konto – opłata za towar oraz przesyłkę przelewa się na konto. Towar wysyłany po zaksięgowaniu wpłaty.

  b) Płatność za pobraniem – opłatę za towar oraz przesyłkę reguluje się przy odbiorze.

  c) Dane do przelewów z kont zagranicznych:

  Swift Code: PPABPLPK PL 10 1050 1272 1000 0022 9463 7547
  Nr konta:  PL 10 1050 1272 1000 0022 9463 7547

  dane do przelewu: Marcin Gutkowski – Kalifornia Promotions Chorzowska 109 a 40-101 Katowice. W TYTULE PRZELEWU PROSIMY O PODANIE NUMERU ZAMÓWIENIA.
 15. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi
  SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
  Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
 16. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 17. Organem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 18. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „GANJAMAFIALABEL”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
 19. ZWROT TOWARU – Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku
  o ochronie niektórych praw konsumentów oraz
  o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

  Formularz zwrotu / wymiany 
 20. REKLAMACJE – Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką
  pocztową na adres: Marcin Gutkowski – Kalifornia Promotions, Chorzowska 109 a 40-101 Katowice
 21. SKLEP NIE PRZYJMUJE ŻADNYCH PRZESYŁEK ODESŁANYCH ZA POBRANIEM.
  Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
  Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.

  Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

  Formularz zwrotu / wymiany
 22. OUTLET – Towar zakupiony w tym dziale nie podlega wymianie oraz zwrotom.
 23. Złożenie zamówienia w „GANJAMAFIALABEL”, oznacza akceptację zasad wynikających z poniższego regulaminu sprzedaży przez klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych nim w zasad.
 24. „GANJAMAFIALABEL” zastrzega sobie prawo do fotografii, wyłączności posiadania praw autorskich zamieszczanych na stronie sklepu. Pobieranie fotografii bez zgody sklepu jest nielegalne i narusza ustawy o ochronie treści własności intelektualnej.